Akademia edukacji muzycznej

Odkryj tajemnice teorii muzyki i zacznij grać ŚWIADOMIE!"

Akademia edukacji muzycznej - dołącz do grupy na facebook

Akademia edukacji muzycznej
miesięczna subskrypcja do szkoły online

✅ Marzysz o zrozumieniu teorii muzyki?

✅ Chciałbyś zrozumieć to, co grasz na instrumencie?

✅ Masz dość nieefektywnej nauki nut oraz wartości rytmicznych?

✅ Być może chciałbyś dowiedzieć się w jak i sposób buduje się PIĘKNE akordy?

Jeśli tak, to Dołącz do AKADEMII EDUKACJI MUZYCZNEJ – szkoły dla początkujących i średniozaawansowanych muzyków! Nieważne na czym grasz. Znajomość teorii muzyki znacznie przyspiesza proces nauki gry na instrumencie! 🎸

99 zł / miesiąc

CO ZYSKASZ DOŁĄCZAJĄC DO NASZEJ MUZYCZNEJ SPOŁECZNOŚCI?

➡ Najważniejsza Wiedza Muzyczna: Nasze lekcje dostarczą Ci kluczowych informacji, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się na instrumencie i zrozumieć magię teorii muzyki.
➡ Nauka czytania nut i rytmu: Otrzymasz sprawdzone metody na naukę nut oraz na zrozumienie rytmu.
➡ Nauka Komponowania Własnych Utworów: Nie tylko nauczysz się grać, ale również jak komponować swoje własne, oryginalne melodie i utwory.
➡ Wskazówki Doskonałej Gry: Poznasz techniki i triki, które sprawią, że Twoja gra nabierze profesjonalnego charakteru.
➡ Opanowanie Nut i Wartości Rytmicznych: Nauka czytania nutowych zapisów oraz wartości rytmicznych będzie teraz dla Ciebie łatwa i przyjemna.
➡ Przyspieszysz proces nauki gry na instrumencie: Teoria muzyki pozwoli Ci na znacznie szybsze opanowanie świadomej gry.
➡ Upiększanie Tradycyjnych Akordów: Dzięki nam dowiesz się, jak nadać swoim akordom unikatowy charakter, sprawiając, że będą brzmieć jeszcze piękniej.
➡ Kursy Online i E-booki GRATIS: Dodatkowo otrzymasz dostęp do ekskluzywnych kursów online oraz E-booków o łącznej wartości 449 złotych! 📘 💻

Zyskaj na czasie i rób postępy SZYBCIEJ!

Czy jesteś gotowy, by odkryć tajemnice muzyki, które odmienią Twoje umiejętności na instrumentach? Witaj w naszej wyjątkowej zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie odkryjesz, że nauka teorii muzycznej może być fascynująca, klarowna i przede wszystkim przyniesie spektakularne efekty w Twojej grze na instrumencie.

Dlaczego warto dołączyć?

Ekspresowe Wyniki:

Nasza grupa to krótka droga do osiągnięcia znakomitych wyników w grze na instrumencie. Dzięki klarownym i zrozumiałym lekcjom, szybko opanujesz kluczowe koncepcje muzyczne, które pozwolą Ci improwizować, komponować i grać z pewnością siebie.

Niesamowita Wartość:

Zyskujesz dostęp do 45-minutowych lekcji online, prowadzonych przez doświadczonego nauczyciela gry na instrumentach. To intensywna dawka wiedzy i umiejętności za niewielką cenę.

Inspiracja i Wsparcie:

Nasza społeczność to miejsce, gdzie możesz dzielić się swoim postępem, zadawać pytania i inspirować się innymi muzykami. Wspólna podróż w kierunku doskonałości staje się o wiele przyjemniejsza.

Dostęp Z Każdego Miejsca:

Lekcje online pozwalają Ci uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym muzykiem czy zaawansowanym graczem, nasza grupa ma coś dla każdego.

Nie martw się brakiem czasu! Lekcje są nagrywane i możesz odtwarzać je do dowolnej porze nieskończenie wiele razy. Ponadto, jeśli jakieś zagadnienie będzie dla Ciebie niezrozumiałe – wówczas możesz liczyć na mój muzyczny mentoring. Wystarczy, że napiszesz do mnie a ja odpowiem na Twoje pytanie najszybciej jak to możliwe!

Dołączając do naszej grupy, uzyskasz dożywotni dostęp do wszystkich lekcji. Pobieraj je, odtwarzaj dowolną ilość razy i rozwijaj swoje umiejętności w swoim tempie! 💰 Zapomnij o wydawaniu 100 zł za każdą lekcję. Teraz tylko 99 zł miesięcznie (8 lekcji w miesiącu) – z dostępem do wszystkich nagrań, na zawsze! 💰

Akademia edukacji muzycznej - dołącz do grupy na facebook

Twoja Przyszłość z Muzyką zaczyna się teraz!

Dołącz do naszej ekskluzywnej grupy już dziś i pozwól muzyce stać się Twoim drugim językiem. Nasze lekcje teorii muzycznej to klucz do osiągnięcia pełnego potencjału muzycznego. Nie trać czasu, dołącz teraz i zacznij swoją muzyczną podróż już teraz! Kliknij przycisk “Dołącz Teraz” i zaplanuj swój sukces muzyczny.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ TERAZ I ROZPOCZNIJ SWOJĄ NIESAMOWITĄ PODRÓŻ MUZYCZNĄ!

Cena za subskrypcje:

99 zł / miesiąc